Hírek

Elérhetőségek

Álláshirdetés

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Nagyhegyes Község Önkormányzata felvételt hirdet

erőgép/munkagép kezelő, település karbantartó

munkakör ellátására

A munkaviszony tárgya:

Erőgép/munkagép kezelői, települési karbantartási feladatok – elsősorban külterületi útkarbantartás, kaszálás, fűvágás, parlagfű mentesítés, hótolás – ellátása.

Pályázati feltételek:

  • szakmunkás bizonyítvány,
  • precíz munkavégzés, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • fűvágásban, kaszálásban szerzett munkatapasztalat,
  • Építő-és anyagmozgató gépkezelői tapasztalat
  • kőműves vagy egyéb OKJ-s bizonyítvány
  • nagyhegyesi lakcím.

A feladatellátás várhatóan 2019. augusztus 12. napjától szóló határozatlan idejű munkaviszonyban történik, a munkabér a szakmunkás minimálbérrel (bruttó 195 000,- Ft) megegyezik.

A pályázatokat 2019. év augusztus 10. (szombat) 10.00 óráig a Nagyhegyesi Polgármesteri Hivatal Titkárságán (4064 Nagyhegyes, Kossuth u. 2.) kell benyújtani.

Bővebb felvilágosítást Bajusz Istvánné polgármester tud adni a 06-52/367-011 telefonszámon, vagy személyesen ügyfélfogadási időben.

Nagyhegyes, 2019. augusztus 5.

                                                                                   Nagyhegyes Község Önkormányzata